Google v hlavě

Přidáno 30. 04. 2013


Možná víte , že váš mozek musí zpracovat tok informací o hodnotě cca 37 GB za vteřinu. To je kvantum dat, která by zaplnila hard disk běžného notebooku za 13 sekund.

Vaše paměť nejenom, že se nezaplní nebo některá data nevymaže. Naopak, vše pečlivě roztřídí a uloží. Užitečná data zůstanou ve vědomí a ta pro vás méně důležitá putují do podvědomí a následně do nevědomí.

the-intricacies-of-sub-consciousness-explained.jpeg

O tom, co z toho vám bude zpřístupněno do vědomí, rozhodují tzv. filtry. Ty se otvírají pomocí opakování nebo prožitkem. Nicméně, všechno co jste kdy viděli, slyšeli, četli, ochutnali atd. je ve vaší hlavě dobře uloženo a jde pouze o to, umět to dostat do vědomí. Všichni v sobě máte veliké zdroje, máte vlastní "Google" :) Jestli si říkáte, jak ty informace z vašeho moudrého nevědomí dostat, abyste začali zvládat náročné situace lépe než doposud, tak si najděte dobrého kouče. Není nás v ČR moc, ale pár z nás opravdu umí s filtry klientů pracovat a vám tak otevírat cestu k netušeným možnostem. Dávejte si jenom pozor na celou řadu podvodníků, kteří o koučování hezky mluví, ale nic pořádně neumí, aby vaše investice nešla do prázdna.

Hodně štěstí při hledání :)

Autor: Ondřej Chromý