koucovani-i-zkompetentneni.jpg

Termíny na rok 2020:

Jedná se o uzavřený výcvik na objednávku.

Lektor tohoto výcviku:

chromy.jpg

Co se na výcviku naučím?

  • Naučíte se vést 5–15 minut trvající „zkompetentňující“ rozhovor
  • Budete umět pracovat s různými typy otázek pro ovlivňování druhých osob
  • Díky nově nabytým dovednostem získáte do budoucna více času a energie


Popis výcviku:

Možná už si uvědomujete, že pokud chcete stanout na pomyslném vrcholu managementa vaší firmy, tak se z manažera musí stát „leader“ a z „leadra“ kouč. Jedině tak se naučíte myslet mimo rámec běžného uvažování a správně se ptát …

 

Času není nikdy dost a energie ubývá… Znáte to, naplánujete si práci a na konci dne máte pocit, že jste vlastně nic nestihli. Dopoledne přijde kolega, že si neví rady s projektem. Odpoledne jeden ze zaměstnanců neumí vyřešit problém s dokumentací. Do toho vám zavolá syn, co si neví rady s úkoly. A vy se zaseknete s řešením jejich potíží na několik hodin. Následně zůstáváte v práci přesčas. Kvůli tomu nemáte čas na sebe, na své zájmy nebo rodinu. Už vás to nebaví a chcete konečně skoncovat se všemi těmi stěžovateli? Přijďte na workshop Kompetenční akademie® KOUČOVÁNÍ I. – ZKOMPETENTNĚNÍ, kde získáte dovednost vést krátký, 5–15 minut trvající „zkompetentňující“ rozhovor. Výsledkem rozhovoru je, že „stěžovatel“ porozumí své roli při realizaci zadaných úkolů. Je schopen se aktivně zapojovat do jejich řešení a přebírat odpovědnost za výsledek. Tento základní odborný modul navazuje na úvodní setkání Kompetenční akademie® a dále si můžete zvolit i jeho další praktickou nástavbu podle vaší odbornosti se zaměřením na hlubší transformaci a řešení neřešitelných problémů.OBSAH SETKÁNÍ:

  • Seznámení se zkompetentňujícím rozhovorem
  • Komunikace se „stěžovatelem“ v praxi
  • Otázkologie – seznámení s různými typy uzavřených i otevřených otázek použitelnými při vyjednávání
  • Práce se „zakázkou“ – nastavení cesty řešení problému „stěžovatele“
  • Efektivní vytěžení rozhovoru - uzavření rozhovoru startující tzv. autokouče


PRO KOHO JE SETKÁNÍ VHODNÉ?

Přínosné informace získají personální manažeři, vedoucí pracovníci, interní koučové a lektoři, pracovníci kvality, projektoví manažeři,majitele firem i freelanceři.

Doplňující informace:

Maximální počet účastníků je 12.

V případě, že vám nevyhovuje práce ve skupině nebo námi nabízené termíny, připravíme Vám na míru šitý individuální kurz.

 

Cena výcviku: na objednávku

 Objednávkový formulář

Mám zájem o Kompetenční Akademii®

Reference od účastníků

Miroslav Vlasatý

Ředitel společnosti, COGEBI

Výcvik: Top Manažer

Překvapilo mě, čeho je možné dosáhnout aplikací znalostí získaných na seminářích. Jiný úhel pohledu, náhled a nadhled, praktické ukázky.

Ilona Zlámalíková

Privátní poradce, Oberbank

Výcvik: Telefonování s NLP

Skvělé školení spojené s praxí. I s negativní reakcí klienta se naučím nenechat odbýt a nakonec uzavřít obchod.

Mário Kováč

COO, AUDIT ADVICE s.r.o.

Výcvik: Typologie pro vedoucí pracovníky

Nové znalosti + možnost zapracovat na lepší komunikaci. Lektor - vtipný, inteligentní, plný znalostí, neuspávač.

Marie Bezdíčková

Privátní bankéř, Oberbank

Výcvik: Zákaznický servis

Zajímavé, neformální, lze použít kdykoli a kdekoli v životě, nejen v práci.

Jakub Iliner

Nákup, Wotan Forest

Výcvik: Typologie pro obchod a nákup

Naprosto profesionální přístup a velká zkušenost lektorů. Setkání se s VR byla PECKA!

Marie Rysová

Člen dozorčí rady, BELIS +

Výcvik: Top Manažer

Účastník je donucen měnit úhel pohledu, je vykopnut ze své komfortní zóny.

Ing. Kateřina Schwarzová

manažer pro nákup a prodej, Motor Jikov

Výcvik: Kompetenční Akademie® Top Manažer

Kateřina nejčastěji používá řízení myšlenek, analýzu problému – specifikaci a rozvržení úkolu. Velmi užitečné je pro ni i zkompetentňování = delegace práce. Účast by doporučila z důvodu jiného pohledu a řešení „neřešitelného“, odlišného pohledu na řešení problémů, jiné souvislosti a rozšíření pohledu na řešení různých situací. Kateřina také uvedla, že nejvíce byla překvapující práce se zónami, utřídění myšlenek, systematičnost, uvědomění si proč se určité věci dějí, využitelnost v praxi a rozhodně také kompetenční rozhovor.

Lucie Vostalová

Learning consultant, Albert Česká republika, s.r.o.

Výcvik: Magnetizující prezentace

Kolegové, kteří se zúčastnili nácviku prezentačních dovednostní za pomoci virtuální reality byli nadšení. Velice oceňovali individuální přístup a možnost zapracování zpětné vazby při druhém nácviku ve VR. Využití moderních technologií a reálnost prostředí v nich zanechala nezapomenutelný pocit.

Ing. Naděžda Boušková

Ředitelka pro personální řízení, DfK Group a.s.

Výcvik: Firemní projekt

Účastníci všech seminářů hodnotili pozitivně vysokou odbornou úroveň znalostí lektorů, především vtipný a zajímavý způsob prezentace, která zaručila pozornost všech účastníků během výcvikových dní. Nevšední metodou získali zajímavé znalosti a dovednosti, které využijí nejen v oblasti pracovní, ale i osobní. Spolupráci s Kompetenční akademií hodnotím velmi pozitivně a to zejména pro ojedinělí způsob předávání znalostí a zkušeností. Velmi oceňuji profesionální a individuální přístup ke všem účastníkům vzdělávání.

Miroslav Rys

jednatel, Energie AG Teplo Vimperk, s.r.o.

Výcvik: Kompetenční Akademie® Top Manažer

Rád bych tímto poděkoval za možnost účasti na Kompetenční Akademie® Top Manažer. Ve srovnání s jinými programy na rozvoj manažerských kompetencí, které jsem v rámci své profesní kariéry absolvoval, váš koncept akademie patří k vysokému nadprůměru na trhu. Orientací na člověka a jeho myšlení a chování je možné opravdu dosahovat změn jak v práci tak i v soukromém životě. Rovněž aktivní účast dalších vedoucích pracovníků a podnikatelů z nejrůznějších oborů byla pro mě velkou inspirací.Garantem tohoto programu a celé Kompetenční akademie® je: