koucovani-i-zkompetentneni.jpg

Termín:

V případě individuálního výcviku se termíny domlouvají přímo s lektorem na objednávku.

Lektor tohoto výcviku:

chromy.jpg

Co se na výcviku naučím?

  • Naučíte se vést 5–15 minut trvající „zkompetentňující“ rozhovor
  • Budete umět pracovat s různými typy otázek pro ovlivňování druhých osob
  • Díky nově nabytým dovednostem získáte do budoucna více času a energie


Popis výcviku:

Možná už si uvědomujete, že pokud chcete stanout na pomyslném vrcholu managementa vaší firmy, tak se z manažera musí stát „leader“ a z „leadra“ kouč. Jedině tak se naučíte myslet mimo rámec běžného uvažování a správně se ptát …

 

Času není nikdy dost a energie ubývá… Znáte to, naplánujete si práci a na konci dne máte pocit, že jste vlastně nic nestihli. Dopoledne přijde kolega, že si neví rady s projektem. Odpoledne jeden ze zaměstnanců neumí vyřešit problém s dokumentací. Do toho vám zavolá syn, co si neví rady s úkoly. A vy se zaseknete s řešením jejich potíží na několik hodin. Následně zůstáváte v práci přesčas. Kvůli tomu nemáte čas na sebe, na své zájmy nebo rodinu. Už vás to nebaví a chcete konečně skoncovat se všemi těmi stěžovateli? Přijďte na workshop Kompetenční akademie® KOUČOVÁNÍ I. – ZKOMPETENTNĚNÍ, kde získáte dovednost vést krátký, 5–15 minut trvající „zkompetentňující“ rozhovor. Výsledkem rozhovoru je, že „stěžovatel“ porozumí své roli při realizaci zadaných úkolů. Je schopen se aktivně zapojovat do jejich řešení a přebírat odpovědnost za výsledek. Tento základní odborný modul navazuje na úvodní setkání Kompetenční akademie® a dále si můžete zvolit i jeho další praktickou nástavbu podle vaší odbornosti se zaměřením na hlubší transformaci a řešení neřešitelných problémů.OBSAH SETKÁNÍ:

  • Seznámení se zkompetentňujícím rozhovorem
  • Komunikace se „stěžovatelem“ v praxi
  • Otázkologie – seznámení s různými typy uzavřených i otevřených otázek použitelnými při vyjednávání
  • Práce se „zakázkou“ – nastavení cesty řešení problému „stěžovatele“
  • Efektivní vytěžení rozhovoru - uzavření rozhovoru startující tzv. autokouče


PRO KOHO JE SETKÁNÍ VHODNÉ?

Přínosné informace získají personální manažeři, vedoucí pracovníci, interní koučové a lektoři, pracovníci kvality, projektoví manažeři,majitele firem i freelanceři.

Doplňující informace:

Délka výcviku je 8 hodin. Výcvik může probíhat v našich i Vašich prostorech.

 

Cena výcviku: na objednávku