Holistic Management CoachingTYPOLOGIE PRO VEDENÍ A OVLIVŇOVÁNÍKompetenční akademie TOP manažer nyní nově s využitím Virtuální realityMagnetizující prezentaceKA Přestaňte se dohadovat, domluvte seJak využít virtuální realitu při řízení výrobních firem?

Ing. Marie Kubásková

Lektorka Kompetenční akademie, projektový manažer, systemický a Performance Tuning® kouč, trenér

Motto: „Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.“

Obchodní a manažerská praxe: 20 let

Základními kameny praxe jsou osobní zkušenosti, postup od pozice obchodního zástupce až do vyššího managementu napříč obchodní hierarchií firem, s následným zaměřením na vedení lidí a jejich osobní rozvoj. Mezi klíčové dovednosti patří práce se změnou, od zavádění a rozvoje značky až po řešení nastavení procesů při fúzi společností. Znalost a zkušenosti z prostředí retailu i přímého prodeje a MLM. Na obchodní zkušenosti navazuje praxe v marketingu, podpoře prodeje a řízení nejrůznějších projektů.

Formální vzdělání:

Vysoká škola chemicko-technologická Praha, Fakulta potravinářské a biochemické technologie - inženýrské vzdělání, Výzkumný ústav pedagogického studia Praha - pedagogické vzdělání

Hlavní výcviky:

Systemické koučování (Expertní skupina CALLISTO CZ Individuální 115 hodin)

Další absolvovaná odborná školení a výcviky:

Business: Koučování v praxi (Mercuri Int.), Koučování a vedení lidí (Cadet GO), Vyjednávání (Scotwork), Category Management (Incoma), Prodejní proces I.,II.,III., Prezentační dovednosti, Vedení týmu, Motivace a komunikace, Plánování, Time management, Stress Management, Prezentační dovednosti, Vedení porad, Pozitivní myšlení (Mercuri Int., Dynargie, Team technologies s.r.o.), MLM (Toman), Emoční inteligence, Motivace a osobní rozvoj (VeVa)

Anglický jazyk: Státní zkouška

Tyto WWW stránky připravilo web studio EDGERING © 2014 | x4u.cz CMS