Holistic Management CoachingTYPOLOGIE PRO VEDENÍ A OVLIVŇOVÁNÍKompetenční akademie TOP manažer nyní nově s využitím Virtuální realityMagnetizující prezentaceKA Přestaňte se dohadovat, domluvte seJak využít virtuální realitu při řízení výrobních firem?

Mgr. Ondřej Chromý

Lektor Kompetenční akademie, systemický a Performance Tuning® kouč, teambuilding a leadership specialista

Motto: „Opak každé pravdy je stejně pravdivý! Pravdu je možné vyslovit a odít slovy pouze tehdy, jeli jednostranná. Vše jednostranné je polovičaté, postrádá celistvost, zaokrouhlenost, jednotu.“

Ondřej pracuje jako profesionální kouč expertní skupiny Callisto a lektor systemického koučování v Českých Budějovicích. Specializuje se na systemický přístup v koučování a oblast Performance Tuning®. Dále je specialistou na teambuildingové programy a leadership.

Vysokou odbornost a koučinkové zkušenosti Ondřej čerpal ve výcvicích Performance Tuning® a Performance Tuning® Master ( Performance Tuning® Academy, fungující pod VŠE, Praha) a systemického přístupu v koučování ( Kompetenční Akademie, České Budějovice).

Další zkušenosti Ondřej získal jako manažer obchodních týmů, instruktor vzdělávacích a outdoorových programů ve spolupráci s Karlovou Universitou a lektor na mezinárodním gymnáziu, spadající do sítě Cambridge University.

Ondřej mluví plynule česky, anglicky a částečně německy a rusky. Je vášnivým cestovatelem po exotických oblastech světa, sportovcem ( tenis, golf, fitness ), cvičí se v umění iaido a v neposlední řadě je i milovníkem dobrých vín.

Tyto WWW stránky připravilo web studio EDGERING © 2014 | x4u.cz CMS