Holistic Management CoachingTYPOLOGIE PRO VEDENÍ A OVLIVŇOVÁNÍKompetenční akademie TOP manažer nyní nově s využitím Virtuální realityMagnetizující prezentaceKA Přestaňte se dohadovat, domluvte seJak využít virtuální realitu při řízení výrobních firem?

Znalosti jsou klíč, dovednost jím otočit odemkne cestu k úspěchu.

Tiskové zprávy

Přehled tiskových zpráv, které reagují na události související s fungováním Kompetenční Akademie®.

Zakladatel Kompetenční akademie® Leoš Kubíček: Je důležité se svými zaměstnanci komunikovat a motivovat je

Jak pracovat s podřízenými efektivně, aby měli o firmu, ve které pracují, aktivní zájem a pravidelně odváděli kvalitní práci? Finanční odměna, nebo naopak postihy? Jsou i jiné a podstatně modernější alternativy, které skutečně dokážou firmy posunout o krok dál. Své o tom ví účastníci unikátní Kompetenční akademie®, která sídlí v budějckém Jihočeském vědeckotechnickém parku.

„Nikdy v životě jsem na žádném školení nebyl. Nenašel jsem takové, které by mě zaujalo a neměl jsem pocit, že by mi mohlo něco dát,“ uvádí jeden z účastníků Libor Matoušek. „Nakonec jsem zkusil Kompetenční akademii® a musím říct, že to bylo super. Byl to pro mě hezký únik od běžných provozních úkolů, mohl jsem se soustředit na práci se sebou samým. V průběhu kurzu jsem se potkal se zajímavými manažery z jiných oborů a bylo fajn sledovat, že řeší stejné otázky při řízení firmy jako já, ačkoliv jsou z jiného oboru. V rámci školení jsme probírali řadu technik a nástrojů, které práci v týmu dokážou hodně zefektivnit. Používám časové omezení na poradách a určení hlídače času, věcnosti a etap. A to byste nevěřili, kolik věcí dokážete vymyslet, když vás tlačí čas! Samozřejmě je to jen střípek věcí, které jsme prošli. Ale další jmenovat nebudu. To si musí každý vyzkoušet sám na sobě."

Co přesně Kompetenční akademie® představuje? Více se dočtete ZDE

Garantem vzdělávání Kompetenční akademie® se stala Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity

Již čtyři roky spolupracuje s Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích společnost BCF s.r.o., zakladatel unikátní Kompetenční akademie®, která se snaží pomáhat firmám k dosažení lepších výsledků. Cestou je komunikace nadřízených s podřízenými, motivace, semknutý kolektiv a hlavně jasný cíl, za kterým celá firma jde. Letos byla spolupráce s Jihočeskou univerzitou posunuta na další úroveň, když se Ekonomická fakulta stala garantem vzdělávání Kompetenční akademie®. Celý článek najdete ZDE

Kompetenční akademie v měsíčníku PROFIT Kompetenční akademie

Informace o spuštění jedinečného dovednostního projektu najdete poprvé v celorepublikové platformě na straně 76. Co více si přát, než být na stejné straně s nejinovativnějším výrobcem elektromobilů na světě? PROFIT ke stažení ZDE

Kompetenční akademie na půdě JIhočeské hospodářské komory

Společnost BCF s.r.o. se jako člen JHK rozhodla využít marketingového mixu na podporu tohoto projektu. Od dnešního dne byl instalován banner Kompetenční akademie v prostorách velké zasedací místnosti, kde bude všem příchozím připomínat, jak důležité je uměnt využívat svých doposud získaných znalostí a měnit je v dovednosti.

Kompetenční akademie an JHK

Experti připravují Kompetenční akademii

Článek o jedinečném rozvojovémprojektu otiskl Deník 16.6.2014.


Kompetentní zaměstnanec přináší výhody Vašemu podnikání

Článek o inovativním přístupu k řízení a fungování společností otištění v Deníku 26.5.2014.


Kompetenční akademie byla partnerem 1. Českobudějovického Business kotle

Tématem kotle pořádaného Coworking Centrem CB, JCI a JAIP byly START-UPy a Kompetenční akademie se představila tak jako vhodný nástroj pro rozvoj mladých podnikatelů. Více na Business kotel

Business kotel


Kompetenční akademie: Umění používat znalosti

Rozhovor s majitelem společnosti BCF s.r.o. Leošm Kubíčkem o unikátním projektu připravovaném pro Jihočeské zaměstnavatele.


Skupiny lektorů pro Kompetenční akademii znají své obsazení


Kompetenční akademie se představila na vysokých školách

Tyto WWW stránky připravilo web studio EDGERING © 2014 | x4u.cz CMS